Mrowino Bliźniaki

Opis inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem. Oferta skierowana jest głównie dla rodzin chcących zamieszkać poza miastem w przyjaznej okolicy.

Dane dotyczące jednego segmentu ( garaż w bryle budynku )

Pow. użytkowa: 115 m2 + pow. garażu: 16.5 m2
Pow. zabudowy: 93.4 m2
Kubatura: 474.4 m3
Ilość pokoi: 4 (1/3)
Ilość łazienek: 2
Działka o pow. : 450 m2

Dane dotyczące jednego segmentu + wiata (opcjonalnie)

Pow. Użytkowa: 131,5 m2 + pow. wiaty: 16 m2
Po. Zabudowy: 93,4 m2
Kubatura: 474,4 m3
Ilość pokoi: 5 (2/3)
Ilość łazienek: 2
Działka o pow. : 450 m2

Standard wykończenia

Istnieje możliwość indywidualnych uzgodnień dotyczących szczegółów architektonicznych. Podczas tych uzgodnień można ustalić zmiany w stosunku do projektu standardowego. Dotyczy to wykonania oraz położenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji, wykonania instalacji dodatkowych oraz koloru elewacji. W segmentach wykonujemy wszystkie instalacje, tynki, wylewki podłogowe, schody.

Instalacja centralnego ogrzewania jest wyposażona w pełen osprzęt, kaloryfery oraz nowoczesny piec gazowy. Wykonujemy także przyłącza wszystkich mediów: prądu, gazu, wody oraz szamba, tak więc odbierając klucze nie trzeba się już zajmować sprawami związanymi z montażem liczników ani podpisywaniem umów z dostawcami mediów. Domy wymagają tylko przeprowadzenia wewnętrznych robót wykończeniowych.

Budynki wznoszone są w technologii tradycyjnej - z najlepszych i najzdrowszych materiałów - cegieł ceramicznych,a kryte są dachem z dachówki ceramicznej. Ocieplenie ścian pod tynkiem strukturalnym i szczelne okna z PCV o bardzo dobrych parametrach termicznych pozwalają na komfortową i oszczędną eksploatację.

Cennik

Bliźniak w Mrowinie
365 000 zł (brutto)
z garażem lub wiatą
miejscem postojowym
ogródkiem
Kontakt

Rzuty domu

Zdjęcia z budowy

Wizualizacje

Lokalizacja

Inwestycja powstaje w miejscowości Mrowino przy ulicy Polnej i Tarnowskiej, Gm.Rokietnica oddalonej od Poznania 19 km w kierunku na Szamotuły.
Dojazd do Poznania jest niezwykle łatwy i szybki. Wielkim plusem tej lokalizacji jest bliskość budowanej zachodniej obwodnicy miasta Poznania.

Kontakt

Bartosz Kurzawa

Tel: +48.784.987.154
Email: pbkpionier@gmail.com

* Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego wizualizacje, elewacje oraz kolorystyka obiektów mają charakter poglądowy.